DORADZTWO

WSPARCIE EKSPERTÓW

Od lat doradzamy artystom, kolekcjonerom, architektom i inwestorom, wspólnie z którymi stworzyliśmy wiele niezwykłych realizacji – zarówno na potrzeby prywatne, jak i instytucjonalne czy biznesowe.

Wiesz, że we wnętrzu sztuka odgrywa istotną rolę. Opracowujesz projekt architektoniczny ale zastanawiasz się na jaki obiekt się zdecydować?

Chcesz stworzyć wystawę i szukasz zespołu, z którym możesz to zrobić: dokonać wyboru prac i wyprodukować je najlepiej jak to możliwe?

Pracujesz nad portfolio, potrzebujesz obiektywnej opinii ekspertów i chcesz najwyższej jakości efektu?

Wspieramy naszych Klientów na wielu odcinkach realizacji projektów artystycznych – od stworzenia koncepcji wystawy bądż wnętrza, przez dobór prac oraz techniki produkcji, kontakty i negocjacje warunków uzyskania licencji, aż po wykonanie i pomoc w aranżacji. Zapraszamy do kontaktu!

* Każde zlecenie opracowujemy indywidualnie biorąc pod uwagę założenia projektów oraz potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

(na zdjęciach realizacja dla Hotelu Novotel Marina Gdańsk, projekt wnętrz: Tremend, oprawa i koncepcja ekspozycji fotografi Elwiry Kruszelnickiej: Lablab)